Для того щоб не втратити пильності стосовно вчасного виконання ваших основних завдань, ви можете регулярно ставити собі три питання. Ось перше з них: «Які дії мають для мене найвищу цінність?» Іншими словами, якими є найбільші «жаби», що їх ви мусите з’їсти для максимального внеску в організацію, родину і життя загалом?

Це і є одним з найважливіших питань, що ви можете собі поставити і знайти на нього відповідь. Які дії мають для вас найвищу цінність? Спочатку подумайте самі. Потім запитайте начальника, згодом співробітників та підлеглих, друзів і родину.  Ви наче наводите фокус на фотоапараті, а тому слід мати абсолютно чітке уявлення про дії найвищої цінності ще до початку роботи.

Друге питання таке: «Що такого можу зробити я і ніхто, окрім мене, що дійсно матиме велике значення?» Це питання ставить покійний Пітер Друкер – гуру менеджменту. І воно насправді одне з найцінніших для досягнення особистої ефективності. Що такого можете зробити ви і ніхто, окрім вас, що дійсно матиме велике значення?

Це щось під силу лише вам. Якщо не ви, то цього не зробить ніхто. Проте якщо ви це зробите, і зробите добре, то ваше життя й кар’єра насправді можуть змінитись. Що це за «жаба» особисто для вас?

Щодня, щогодини ви можете себе про це питати і знайдете правильну відповідь. Ваше завдання – дати чітку відповідь, а тоді поставити це завдання попереду всіх інших справ.

Ваше третє питання: «Як найкраще використати свій час саме зараз?»

Це питання посідає центральне місце в тайм-менеджменті. Правильна відповідь на нього – ключ до перемоги над прокрастинацією і до перетворення на дуже продуктивну особу. Щодня, щогодини одне завдання є найціннішим способом використати ваш час саме зараз. Ваше завдання – питати себе про це знову й знову і постійно працювати над відповіддю, якою б вона не була.

Найважливіше виконайте спочатку, а другорядне залиште. Як казав Ґете: «Важливі справи не повинні страждати через справи неважливі».

Що чіткіші ваші відповіді на ці три питання, то легше вам буде виставити чітки пріоритети, перемогти прокрастинацію й почати роботу  над тим, що являє собою найцінніше використання вашого часу.

Трейсі Б. Думайте про наслідки / Б. Трейсі // Зроби це зараз / Б. Трейсі. — Харків, 2016. — С. 29-35.

Фото: https://www.1napc.ru/aboutcoaching/kto-takoy-kouch.html

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Хмаринка позначок

%d блогерам подобається це: